SMIJEŠI SE NOVA TITULA

Juventus opet slavi Hrvata; pogledajte kako je Super Mario digao na noge tribine stadiona u Torinu!

tportal

Izvor: Profimedia / Autor: Nella / Profimedia

U 32. kolu talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je u Torinu svladao Sampdoriju 3:0, a jedan od strijelaca u pobjedničkoj momčadi bio je Mario Mandžukić

Stara dama napravila je novi korak prema obrani naslova. Šest kola prije kraja Juventus je pobjegao na šest bodova od najupornijeg pratitelja Napolija koji je u nedjelju kiksao kod Milana.

Poslije dramatičnog ispadanja u četvrtfinalu lige prvaka Massimilano Allegri pronašao je način kako da podigne svoju momčad, a jedan od najzaslužnijih za nove bodove bio je i Mario Mandžukić.

  • +5
  • +2

Serie A, Juventus - Sampdoria

Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

Hrvatski napadač je protiv Reala bio strijelac dva pogotka te je odveo 'zebre' nadomak senzacije na Santiago Bernabeu, a sada je u dvoboju sa Sampdorijom prvi probio gostujuću obranu. U 45. minuti iskoristio je ubačaj Douglasa Coste za svoj deseti gol u sezoni.

Na 2:0 povisio je Benedikt Höwedes (60), a konačnih 3:0 postavio je Sami Khedira (75). Asistent za sva tri pogotka bio je Douglas Costa.

Ivan Strinić ostao je na klupi za pričuve Sampdorije.

Vodeći Juventus ima 84 boda, Napoli 78, a daleko iza su Lazio, Roma i Inter sa 60...

Italija 1. liga

Fiorentina-Spal0:0
Milan-Napoli0:0
Bologna-Verona2:0
Sassuolo-Benevento2:2
Juventus-Sampdoria3:0
Lazio-Roma0:0
Utk.Pob.Ner.Izg.Bod.
1.Juventus32273284
2.Napoli32246278
3.Lazio32187761
4.Roma32187761
5.Inter Milano321612460
6.Milan32158953
7.Fiorentina32149951
8.Atalanta321310949
9.Sampdoria321461248
10.Torino321113846
11.Bologna321151638
12.Genoa321081438
13.Udinese321031933
14.Cagliari32951832
15.Sassuolo327101531
16.Chievo32791630
17.Spal325131428
18.Crotone32761927
19.Verona32742125
20.Benevento32422614

Sljedeće utakmice

17.4.Inter Milano-Cagliari
18.4.Benevento-Atalanta
18.4.Torino-Milan
18.4.Fiorentina-Lazio
18.4.Roma-Genoa
18.4.Spal-Chievo
18.4.Napoli-Udinese
18.4.Sampdoria-Bologna
18.4.Crotone-Juventus
18.4.Verona-Sassuolo

Pregled tjedna bez spama i reklama

Prijavi se na naš newsletter i u svoj inbox primaj tjedni pregled najvažnijih vijesti!