CELTIC PORAŽEN

Jelavić dvostruki strijelac za Rangerse

27.02.2011 u 19:00

Hrvatski reprezentativac Nikica Jelavić na velika se vrata vraća golovima nakon što je mjesecima izbivao s terena zbog ozlijede. U pobjedi Rangersa 4:0 dva gola je postigao Jelavić

Na svom Ibrox Parku Glasgow Rangersi pobijedili su St. Johnstone sa 4:0 u sklopu 28. kola škotske lige. S obzirom na to da je njihov najveći suparnik u borbi za naslov prvaka Celtic iznenađujuće prosuo bodove kod Motherwella (pobjeda Motherwella 2:0), momčad Nikice Jelavića smanjila je zaostatak.

U lakoj i visokoj pobjedi Rangersa protiv St. Johnstonea posebno se istakao Nikica Jelavić koji je gostujućoj momčadi utrpao dva gola. Prvo je bio strijelac već u petoj minuti za 1:0, da bi onda pred sam kraj utakmice postigao još jedan. Osim Jelavića golove za Rangerse postigli su Lafferty u 41. te Saša Papac u 81. minuti.