15.07.2013 u 09:00

• +4

Split - Slaven 2:1

Izvor: Pixsell / Autor: Ivo Cagalj/PIXSELL

Veznjak RNK Split Ivan Ibriks neće se po dobru sjećati 32. minute dvoboja protiv Slavena u kojem je promašio vjerojatno najveći zicer u svojoj karijeri. Na kraju su domaći igrači Splita u svom Parku mladeži slavili 2:1

Split je na domaćem terenu s lakoćom pobijedio nogometaše Slaven Belupa, no ostat će u sjećanju i promašaji kojih je na ovoj utakmici bilo nekoliko. Ante Rebić nije uspio realizirati kazneni udarac, no puno veći gaf dogodio se Ivici Ibriksu, koji je u 32. minuti promašio nemoguće! Naime, nakon odlične solo akcije Rebića i udarca kojeg je odbio Rodić, 25-godišnji veznjak Splita nije uspio zakucati loptu u mrežu s nekoliko metara. Poslao je loptu visoko preko gola…

Iako je ovaj promašaj daleko od onog legendarnog Sivonjićevog, sigurni smo da će ga suigrači zadirkivati neko vrijeme zbog njega. No ono što je najvažnije, nije utjecao na konačan rezultat… Što su sve promašili igrači na utakmici u Splitu te kako su postignuti pogoci pogledajte, u videoprilogu.