Rijeka je dobro krenula, ali što je više vrijeme prolazilo Hajduk je bio opasniji. U drugom poluvremenu Awaziem je u 51. minuti zabio za 1:0. Domaćini su kasnije napadali ali nisu uspjeli zabiti pogodak i Bijeli su upisali bitna tri boda

RIJEKA: Labrović, Galešić, Krešić, Smolčić, Grgić, Pavlovic, Lunetta, Frihan, Hodža, Obregon, Ampem

HAJDUK: L. Kalinić, Mikanović, Awaziem, Elez, Melnjak, Fossati, Kalik, Krovinović, Biuk, Mlakar, Livaja

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +16
Rijeka - Hajduk, 2.10.2022. Izvor: Cropix / Autor: Damir Skomrlj
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade

• 80’

Gajzler je odlično pucao s nekih dvadesetak metara i lopta je prohujala pored gola!

• 73’

Alvazer je pucao s velike udaljenosti i lopta je otišla daleko pored gola

• 70’

Ulazi Vuković umjesto Kalika

• 69’

Vrančić je dobio žuti karton

• 65’

Krovinović je poslao oštru loptu u peterac, ali obrana očistila opasnost i Hajduk će izvesti korner

• 58’

Rijeka radi zamjene, ulaze Alvarez, Bušnja i Vrančić, izlaze Grgić, Lunetta i Pavlović

• 52’

GOOOOOOL!! Awaziem se najbolje snašao u gužvi u šesnaestercu i zabio je gol za 1:0!