PORAZ OD KATARA

Jadni Argentinci, zbog ovog im se rukometni svijet smije

18.01.2017 u 08:12

Rukometaši Katara u utorak su stigli do druge pobjede iz tri okršaja, u skupini D. Suparnik im je bila Argentina, koja je na kraju izvukla i 'pristojan' poraz od 21:17. No, u prvom poluvremenu imali su učinak zbog kojeg im se smije rukometni svijet

Naravno, bilo je iluzorno očekivati da će Argentina proći bolje odnosno osvojiti bod(ove).

No, da će u prvom poluvremenu, odnosno u 30 minuta igre zabiti tek dva gola, uistinu je raritetno.

Katar je na kraju slavio sa 21:17, što ne pokazuje pravi odnos snaga na terenu jer Katar je već nakon prvog dijela vodio 9:2.

Nepotrebno je reći da je Argentina na dnu skupine sa sva tri poraza. Ipak, mogućnost da se spase potpune blamaže imat će u okršaju protiv jednako skromne reprezentacije Bahreina, protiv kojeg će igrati u petak.