prijateljska u koreji

Ivan Rakitić golčinom u svom stilu matirao golmana Tottenhama; Ivan Perišić mogao mu je samo zapljeskati s klupe

16.07.2022 u 16:02

Sevilla i Tottenham odigrali su prijateljsku utakmicu u Južnoj Koreji, a ogled Španjolaca i Engleza završio je bez pobjednika (1:1)

Tottenham je poveo u 50. minuti golom Harryja Kanea, a onda je u 64. minuti, prekrasnim udarcem s otprilike 18 metara od gol, Ivan Rakitić matirao Huga Llorisa za konačnih 1:1.

Zanimljivo, na gotovo identičan način, Rakitić je zabio Llorisu u listopadu 2018. godine, dok je nosio dres Barcelone. Tada su se Spursi i Katalonci sučelili u Ligi prvaka, a Barcelona je u gostima upisala pobjedu 4:2. Dva mjeseca kasnije, na Nou Campu bilo je 1:1.

Inače, za Tottenham u ovoj utakmici Ivan Perišić nije dobio priliku, iako je trener Conte u drugom poluvremenu napravio čak 11 promjena.