Slaven Belupo gubi na poluvremenu. Istra dominira od početka utakmice i to su okrunili golovima Petkovića i Ercega. U nastavku je novo pojačanje gostiju Boultam, potvrdio pobjedu pogotkom za 3:0

SLAVEN BELUPO: Marković - Bosec, Tepšić, Božić, Talys - Fanimo, Mudražija - Crnac, Kvržić, Žuljević - Branšteter

ISTRA 1961: Majkić - Kadušić - Bradarić, Perković, Rovis - Petrusenko, Mlinar, Caseres - Petković, Boultam- Erceg

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još tri minute sudačke nadoknade

• 78’

Mudražija je pucao s ruba šesnaesterca i lopta je otišla preko gola

• 67’

GOOOOL!! Boultam je zašao sam pred golmana i to je mirno zabio za velikih 3:0 Istre!

• 63’

Krstanović je bio najviši u skoku nakon ubačaja, ali lopta je otišla preko gola

• 59’

Slaven igra malo bolje nego u prvom poluvremenu, ali još čekaju na prvi pogodak

• 50’

Odlična prilika za Slaven Belupo! Kvrzić je na drugoj stativi našao Talisa koji je malo zakasnio i lopta je otišla pored gola