ht prva liga - 23. kolo

Istra rano stigla u vodstvo, ali ni ona nije našla načina kako zaustaviti Krstanovića

23.02.2020 u 19:28

U posljednjoj utakmici 23. kola Hrvatski Telekom Prve lige, Istra 1961 na svom je stadionu dočekala Slaven Belupo, a dvoboj je okončan remijem 1:1.

Nogometaši Istre 1961 u nezgodnoj su situaciji s obzirom na položaj na tablici. Ni gosti iz Koprivnice nisu puno mirniji, ali opet imaju nekoliko bodova 'fore' pred najugroženijima. Osim toga, Slaven Belupo u Pulu je stigao i osokoljen pobjedom nad Hajdukom.

Međutim, domaćini su u utakmicu ušli puno bolje, željni bodova te su već u četvrtoj minuti preko Guzine stigli u odličnu prigodu. Ipak, golman Filipović uspio je zaustaviti taj udarac, izbivši loptu u korner.

No, na ubačaj iz kuta najviše je skočio Rafa Paez i domaćini su poveli 1:0.

Taj rani pogodak dao je još živosti utakmici. Šteta jedino što nije bilo više konkretnih prigoda.

Jednu od rijetkih takvih u 33. minuti iskoristio je Ivan Krstanović, nakon odličnog ubačaja Lulića s lijeve strane, točno između dvojice suparničkih igrača, na nogu strijelcu.

U drugom dijelu pokušavali su i jedni i drugi, ali i ako je nešto prošlo, golmani Čondrić i Filipović bili su oprezni te je na kraju ostalo 1:1.

• +7
Hrvatski Telekom Prva liga, 23.kolo, NK Istra 1961 - Slaven Belupo Izvor: Pixsell / Autor: Dusko Marusic/PIXSELL

Sve utakmice Hrvatski Telekom Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Emisiju 'Prva liga' možete gledati odmah nakon završetka posljednje utakmice kola. Više informacija OVDJE

Dinamo ZagrebInter Zaprešić3:2
Istra 1961Slaven Belupo1:1