U prvoj utakmici nedjeljnog dijela 8. kola HT Prve lige, Istra 1961 je dočekala Hajduk. Marko Livaja je bio posebno raspoložen za igru, a to je okrunio i s tri pogotka. Poraz Istre ublažio je Beljo u samoj završnici utakmice

Istra 1961: Lučić - Navarro, Eria Antunes, Bande, Galilea, Marin - Mlinar, Blagojević - Bande, Mahmoud, Serderov - Beljo

Hajduk: Kalinić, Čolina, Simić, Elez, Dolček - Krovinović, Vuković - Sahiti, Livaja, Eduok - Mlakar

Sve utakmice UEFA Lige prvaka, UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

• +25
Istra 1961 - Hajduk (8. kolo HT Prve lige) Izvor: Cropix / Autor: Matija Djanjesic / CROPIX
Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel, Arenasport
  • 90’

Kraj utakmice; Hajduk je pobijedio 3:1

• 90’

Bandeu žuti karton

• 90’

Krovinović puca iz trka, ali lopta prolazi pored gola.

• 89’

Daničiću žuti karton

• 88’

GOOOL! Nakon provjere uz pomoć VAR-a,Istri je priznat pogodak kojeg je postigao Beljo

• 80’

Promjena i u Istri; Mahmoud je izašao, Desio je ušao

• 78’

Još dvije promjene u Hajduku: izašli su Livaja i Vuković, a ušli su Ljubičić i Katić

• 77’

Dobra prilika za Hajduk. Krovinović je odlično proigrao Biuka, ali Lučić izbija u korner

• 74’

GOOOOL! Nakon Krovinovićeve asistencije, Livaja je zabio svoj treći gol na ovoj utakmici