DRAMATIČNO U LABINU

Istra 1961 do Kupa tek nakon jedanaesteraca

10.08.2011 u 16:39

Nogometaši Istre su u Labinu protiv domaćina Rudara osvojili Kup Istre, i to nakon izvođenja jedanaesteraca (7:6). Regularni dio utakmice završio je rezultatom 1:1 koji je postavljen u prvom poluvremenu

Za vodstvo Rudara pred oko 300 gledatelja pobrinuo se Hodžić u 11. minuti, da bi pred sam kraj prvog poluvremena Prelčec postavio konačan rezultat.

Tragičar izvođenja jedanaesteraca bio je domaći igrač Fable koji je u sedmoj seriji pucao preko gola, dok je pobjednički pogodak za Istru postigao Vedran Jerković.

Spomenimo da je Istra 1961 od 85. minute imala igrača manje jer je drugi žuti karton na utakmici dobio Sušić.

U prvom poluvremenu trener prvoligaša Pamić na teren je poslao rezervnu momčad za koju su igrali igrači koji su u protekla tri kola većinom sjedili na klupi. Drugo su poluvrijeme pak odigrali gotovo svi igrači koju su zasad u prvom planu.