UHVAĆENI OBJEKTIVOM

Ibrahimović i Mihajlović nekada se nisu podnosili, a sad kad su se vidjeli dogodio se trenutak koji je oduševio Italiju

19.07.2020 u 10:15

U susretu 34. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na San Siru pobijedio Bolognu sa 5:1, a talijansku javnost oduševila je jedna fotografija koja nema veze sa zbivanjima na samom terenu

Milan u nastavku sezone briljira, a nogometne navijače diljem Italije oduševila je fotografija koja je nastala prije samog susreta. Trener gostiju Siniša Mihajlović te kontroverzni golgeter Zlatan Ibrahimović čim su se vidjeli čvrsto su se zagrlili.

Trenutak pun emocija koji je netko od fotografa ovjekovječio svojim objektivom, a tu fotku je švedski napadač postavio na svoje profile na društvenim mrežama te kratko na pisao 'All love'. Ne treba ni spominjati da je fotografija prikupila preko milijun lajkova.

Ibrahimović i Mihajlović bili su veliki rivali na terenu, dok je Šveđanin nosio dres Juventusa, a Srbin od Intera. Često su njihovi dueli bili na rubu incidenta o čemu je pričao upravo Mihajlović uoči ovog susreta.

'Nismo se podnosili. Tijekom velikih derbija neprestano smo se provocirali, psovali i tukli jedan drugog. Posljednjih godina pak postali smo prijatelji. Nadam se da će Zlatan biti nježan prema bolesniku kao što sam ja.'

Mihajlović je imao velikih zdravstvenih problema, borio se sleukemijom te je pobijedio opaku bolest, a cijelo to vrijeme vodio je treninge i utakmice svoje momčadi.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

All Love #SinišaMihajlović

Objavu dijeli Zlatan Ibrahimović (@iamzlatanibrahimovic)

No u subotu navečer Milan nije imao milosti za Bolognu i Mihajlovića. Domaćin je poveo u 10. minuti golom belgijskog veznjaka Alexisa Saelemaekersa. U akciji je sudjelovao Rebić koji je na lijevom krilu sjajno petom uposlio Hernandeza, a ovaj prizemnom loptom uposlio Saelemaekersa koji je smireno zabio u donji desni kut.

U 24. minuti Hakan Calhanoglu je povećao prednost domaćina nakon velike pogreške gostujućeg vratara Lukasza Skorupskog koji je ispucao loptu ravno u noge turskog veznjaka. Gosti su u 44. minuti smanjili preko Takehira Tomiyasua, no već u 49. minuti Ismael Bennacer je povećao na 3:1. Rebić je u 57 minuti zabio za 4:1, a konačnih 5:1 postavio je Davide Calabria u sudačkoj nadoknadi.

Milan je ovom pobjedom produžio niz bez poraza na osam utakmica, ostvarivši pritom šest pobjeda.