PRIPREME U AUSTRIJI

Ibanez i Kramarić za pobjedu Dinama nad Lechom

04.07.2010 u 20:29

Dinamo je u posljednjoj pripremnoj utakmici u Austriji pobijedio poljski Lech iz Poznana 2:1 zahvaljujući golovima Ibaneza i Kramarića, dok je jedini pogodak za poljsku momčad postigao Bosacki iz jedanaesterca

Utakmicom protiv poljskog Lecha u nedjelju je završio austrijski dio priprema za nogometaše Dinama. U ogledu protiv momčadi iz Poznana 'modri' su slavili 2:1. Prvi pogodak za hrvatskog prvaka postigao je Luis Ibanez u 28. minuti iz slobodnog udarca.

Novi pogodak u mreži Lecha vidjeli smo u 55. minuti kada Kramarić podiže vodstvo 'modrih'. Do kraja utakmice igrači poljske momčadi uspjeli su smanjiti zaostatak i to iz jedanaesterca koji je skrivio Vrsaljko. Strijelac za Lech bio je Bosacki u 66. minuti.

Bez obzira na to što je utakmica bila prijateljskog karaktera, sudac je morao dodijeliti crveni karton Peszku u 30. minuti, nakon što je ovaj ošamario Ademija.