SERIE A

Hrvatski trener propustio nokautirati Inter; velikan iz Milana preokretom se vratio na vrh

09.11.2019 u 20:10

Nogometaši Intera svladali su u 12. kolu Serie A na San Siru Veronu s 2:1 i vratili se na čelo ljestvice

Inter je do pobjede došao preokretom jer je Verona, čiji je trener Ivan Jurić, vodila od 19. minute kada je Valerio Verra realizirao kazneni udarac.

U 65. minuti Matias Vecino je pogodio za 1:1, a sedam minuta prije kraja Nicolo Barrela je donio pobjedu domaćinu.

Marcelo Brozović je odigrao cijeli susret za Inter, koji vodi s dva boda više i utakmicom više od Juventusa.

Inače, momčad Antonija Contea zabila je barem po jedan gol u svih 12 prvih utakmica u prvenstvu ove sezone, što se dogodilo tek drugi put u klupskoj povijesti, a prvi put u sezoni 1997/98.

Ranije je Torino deklasirao u gostima Bresciju s 4:0.

• +5
Serie A, Inter – Verona Izvor: EPA / Autor: ROBERTO BREGANI

Nogometaši Napolija i Genoe odigrali su u 12. kolu Serie A u Napulju bez golova, 0:0. Nakon turbulentnog tjedna u kojem su se igrači sukobili s predsjednikom kluba, kriza Napolija se nastavila remijem bez golova doma protiv Genoe.

Marko Pajač je odigrao cijelu utakmicu za goste.