bravo za bartoleca

Hrvatski reprezentativac pokazao kakav ima top u nozi; s 25 metara zabio prvijenac i najavio uspješan nastavak sezone

01.06.2020 u 20:55

Nogomet se vratio i u Danskoj, a prvo kolo 'postkorona sezone' počelo je još u četvrtak. Ovog ponedjeljka svoju je obvezu odradio Copenhagen, u kojem su minute dobili i hrvatski A reprezentativac Karlo Bartolec te U-21 reprezentativac Robert Mudražija

Karlo Bartolec, 25-godišnji Zagrepčanin odrađuje prvu sezonu u Copenhagenu, a nakon svog 17. prvenstvenog nastupa ima ispunjenu i još jednu statsitičku rubriku.

Nije mu prvi u Danskoj, jer zabijao je za svoj bivši klub Norsjelland, ali sada je ovog ponedjeljka zabio prvijenac u dresu ovog kluba.

Copenhagen je gostovao kod Lyngbyja a gosti su upisali pobjedu 4:1. Falk je zabio za goste u 33. minuti, potom je Lyngby izjednačio preko Warminga u 71. minuti, a neizvjesnost je potrajala tek dvije minute, kada su gosti opet poveli preko Daramyja.

Španjolac Pep Biel u 88. minuti zabio je za 1:3, a nakon tog gola trener ga je poslao na klupu, da bi priliku u samoj završnici dao našem Karlu Bartolecu.

A on je u drugoj minuti sudačke nadoknade dobio priliku pokazati kakav ima top u nozi. Izveo je slobodni udarac s nekih 24, 25 metara i pokraj golmana, koji je nespretno reagirao, spremio loptu u mrežu za konačnih 1:4.

Na ovoj utakmici minutažu je dobio i Robert Mudražija, pa hrvatski dvojac može itekako biti sretan s prvom utakmicom u 'postkorona' sezoni.