JEZIKOVA JUHA

Hrvatski izbornik pukao u izravnom prijenosu te se vulgarno obrušio na svoje igrače; evo što im je točno izgovorio!

23.06.2022 u 20:21

Hrvatski vaterpolisti pobijedili su reprezentaciju Njemačke sa 13-9 (4-1, 4-1, 2-2, 3-5) u utakmici 2. kola skupine B Svjetskog prvenstva u Debrecenu, a u jednom trenutku utakmice izbornik Ivica Tucak izgubio je živce

Hrvatski vaterpolisti očekivano su ostvarili prvu pobjedu na ovogodišnjem Svjetskom prvenstvu u Mađarskoj svladavši pomlađenu reprezentaciju Njemačke uvjerljivim nastupom u prvom poluvremenu i ne baš tako uvjerljivim u drugih 16 minuta.

U prve dvije četvrtine izabranici Ivice Tucka pokazali su ozbiljan pristup što je rezultiralo sa šest pogodaka prednosti na poluvremenu, no u nastavku se dogodio pad. U zadnjoj četvrtini 'Barakude' su imale šest golova prednosti, ali to se odjednom istopilo samo na tri pogotka pa je Ivica Tucak pozvao minutu odmora te se obrušio na svoje igrače.

'Koji je ovo kur…?! Idete u kontru i pucate preko kur... Što to radite', urlao je hrvatski izbornik, a komentator HRT-a ispričao se gledateljima zbog vulgarnog rječnika.

Nakon toga hrvatski vaterpolisti su se uozbiljili i sigurno utakmicu priveli kraju.