Cyprus Women's Cup

Hrvatske nogometašice remizirale s Meksikankama usprkos tome što su primile gol već u drugoj minuti susreta

05.03.2020 u 20:04

U Larnaci se igra međunarodni turnir Cyprus Women's Cup, a hrvatske su nogometašice prvu utakmicu odigrale s nacionalnom selekcijom Meksika

Susret je završio bez pobjednika (1:1), nakon ranog meksičkog vodstva preko Arciniege (2) te izjednačenja Lojne u 20. minuti dvoboja.

U drugom susretu dana Češka i Finska također su odigrale neriješenih 1:1, a Slovačka je bila slobodna.

Prskalove će izabranice svoj drugi, posljednji susret na turniru odigrati protiv Finske - u nedjelju, 8. ožujka, s početkom u 13:00 sati.

Hrvatska: Mišetić, Balog, Horvat, Dujmović (85' Spajić), Rudelić (58' Pezelj), Landeka, Šundov, Dulčić, Bukač (69' Jelenčić), Lojna, Lubina. Izbornik: M. Prskalo.

Meksiko: Santiago, Robles, Romero, Rodriguez, Lopez, Delgado, Arciniega, Campos (53' Perez), Palacios, Franco, Salazar (81' Garcia). Izbornik: C. Cuellar.