PRIJENOS UŽIVO

Hrvatska do prvih bodova protiv Norveške

19.01.2010 u 20:08

Na Europskom prvenstvu u rukometu Hrvatska u prvom kolu igra protiv neugodnih Norvežana s kojima smo u pet službenih ogleda upisali tek dvije pobjede

zabioHrvatska će igrati u domaćoj atmosferi, jer je u dvorani 2,5 tisuća naših navijača.

60' - 25:23 - Vori za kraj, pobjeda 25:23

60' - Štrlek je pogodio vratnicu

57' - 24:23 Treći gol Mamelunda

56' - Alilović je obranio sedmerac Tvedtenu za svoju 18 obranu

55' - 24:22 Štrlek je nepogrešiv

55' - 23:22 Tvedten je zabio svoj deveti pogodak iz sedmerca

54' - 23:21 Štrlek je pogodio iz teške pozicije šut 4/4

52' - 22:21 Isprovocirali smo prekršaj Norvežana u napadu, a Duvnjak je iz kontre zabio

51' - Balić je isključen na dvije minute, a Mamelund je zabio za izjednačenje

49' - 21:20 Nova bomba Vukovića, a Alilović i Ege brane sjajno

48' - 20:19 Štrlek vraća prednost

47' - 19:18 Zrnić je pogodio

46' - 18:18 - Tvedten je realizirao sedmerac, a Gojun zaradio dvije minute

45' - 18:17 - Vori je zabio svoj prvi pogodak

44' - 17:17 Šesti gol našeg najboljeg igrača Vukovića

43' - 16:17 - Mamelund je skinuo 'paučinu'

42' - 16:16 Isključenje Stranda, Zrnić je zabio sedmerac

42' - 15:16 Treći pogodak Stranda, četvrti u nizu Norveške za njihovo vodstvo

41' - 15:15 Tvedten je izborio i realizirao jedanaesterac

40' - Čupić je sa sedam metara pogodio vratnicu

40' - 15:14 Prvo Strand s devet metara pa Tvedten s krila vraćaju neizvjesnost

38' - 15:12 Peti gol Vukovića koji je nerješiva enigma za Norvežane

37' - Alilović je već sakupio 14 obrana, (14:12)

35' - 14:11 Čupić je precizan sa sedam metara za održavanje ugodne razlike

34' - 13:10 Alilović je obranio, a u napadu je pogodio Štrlek i Hrvatska prvi puta ima tri razlike

33' Vatne je zaradio svoje drugo isključenje

31' - 12:10 - Buntić je svojim drugim golom otvorio drugo poluvrijeme

30' - Kontra Hrvatske, ali Duvnjaku je zicer skinuo Ege, nešto kasnije i Voriju pa se na odmor otišlo s 11:10

29' - 11:10 Opet nam se isplatio kockanje. Imamo igrača manje, ali u napadu je Červar izvadio vratara i stavio igrača, izborili smo sedmerac kojeg je Čupić realizirao, a i jedan Norvežanin je isključen

29' - 10:10 Lopta je stigla do Lokea, a on sa šest metara ne promašuje

28' - Vuković je isključen na dvije minute

27' - 10:9 Cepelin Norvežana, Lund za Tvedtena i Alilović je nemoćan

26' - 10:8 S igračem više Vuković nas trećim golom opet odvlači na dva razlike

25' 9:8 Duvnjak je zabio za novu prednost, zanimljivo imali smo igrača manje, ali Červar je izvadio vratara pa smo imali jednak broj igrača u polju dok smo napadali

22' - 8:6 Balić je na krivoj nozi uhvato Egea za svoj treći gol

21' - Deveta obrana Alilovića koji nas drži u prednosti 7:6

19' - 7:5 Brza kontra i novi gol Vukovića, prvi puta imamo dva gola prednosti

18' - 6:5 Buntić je prevario Norvežane koji su poskočili, a naš desni vanjski je prošao i zatresao mrežu

17' - 5:5 Gol brzog krila Tvedtena iz kontre

16' - 5:4 Napokon smo poveli, Vuković je, uz malo sreće, zabio drugi gol u nizu, Alilović je sjajan

14' - 4:4 Brz napad Hrvatske na nepostavljenu norvešku obranu, a Vuković je precizan, Norveška počinje griješiti u napadu

13' - 3:4 preko Štrleka s lijevog krila opet smo stigli na gol zaostatka

10' - 2:3 Balić nas drži blizu Norvežana

10' - 1:3 Kjelling je razornim šutem probio Alilovića

8' - 1:2 Balić je prošao dvojicu Norvežana i postigao prvi pogodak Hrvatske na ovom Euru

7'- 0:2 Strand je odmah zabio za Norvežane

6' - Ege je skinuo drugi sedmerac, a nesretnik je bio Zrnić

6' - Alilović sjajno brani, sakupio je već tri obrane

3' - 0:1 Danci su zabili iz sedmerca preko Tvedtena, a mi ga nismo realizirali, a promašio je Čupić