EBEL LIGA

Hokejaši Salzburga se vratili u život protiv Linza

01.04.2010 u 22:25

U četvrtoj utakmici finala hokejaške EBEL lige igrači Salzburga slavili su protiv Linza 3:2 i tako izjednačili u seriji na 2:2

Momčad Red Bull Salzburga, ona koja je izbacila Medveščak, uspjela je uhvatiti priključak u finalnoj seriji. Nakon što su u prve dvije utakmice ubilježili dva poraza od Linza, pobijedili su u trećoj, pa sada i četvrtoj utakmici doigravanja sa 3:2.

Salzburg je furiozno otvorio prvu trećinu, pa je tako poveo u 15. minuti preko Siklenke, da bi minutu kasnije Duncan povećao vodstvo na 2:0. U drugoj četvrtini Red Bull je golom Lyncha već imao 3:0, da bi do kraja utakmice Linz smanjio. Prvo preko Lukasa u 24. minuti, a četiri minute prije kraja utakmice Baumgartner je smanjio na konačnih 3:2.

Finalna serija igra se na četiri dobivene utakmice.