BRZO POCRVENIO

Halilović nije mogao na gori način započeti novu sezonu španjolske Primere!

19.08.2017 u 09:01

Hrvatski veznjak Alen Halilović isključen je u 33. minuti utakmice Las Palmasa u gostima kod Valencije, a njegov je klub izgubio s minimalnih 1:0

Naš 21-godišnji talent proživio je lošu prošlu sezonu u kojoj nije uspio u Bundesligi s HSV-om pa se odlučio ove zime vratiti u Primeru, no uglavnom je dvoboje započinjao s klupe u Las Palmasu.

• +5
Alen Halilović Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

Uoči početka nove sezone odlascima Boatenga i Jesea otvorilo se prostora u udarnoj momčadi, a Alen Halilović započeo je ovog petka na otvaranju Primere u Valenciji od prve minute.

No, nije se mnogo naigrao jer ga je sudac Jesus Gil isključio već u 33. minuti, nakon jednog oštrog naleta na Josea Gayu.

Halilović pritom nije ozlijedio suparnika, ali arbitar je ocijenio da je njegov start bio izuzetno opasan i poslao ga je u svlačionicu.

Autor: YouTube

To je dotuklo Las Palmas koji je nešto ranije u 22. minuti primio gol Simeonea Zaze.

Alen će zbog ovog crvenog kartona propustiti sljedeći dvoboj protiv Atletica i definitivno nije mogao na gori način započeti sezonu...