UVERTIRA ZA HT PRVU LIGU

Hajduk na Poljudu nije uspio svladati hrvatskog drugoligaša, a trener Splićana poručio: Oni su dobra momčad...

16.01.2021 u 17:30

Hajduk je na Poljudu u posljednjoj pripremnoj utakmici pred proljetni dio sezone odigrao 1:1 s Croatijom iz Zmijavaca

Peti sastav Druge HNL je u vodstvo u 16. minuti doveo Tomislav Mrkonjić, a konačan rezultat postavio je Grk Dimitrios Diamantakos u 54. minuti iz kaznenog udarca.

'Djelovali smo malo umorno. Dosta smo radili u ova dva tjedna, teške su noge. Svi su igrali, 20 igrača i mislim da su spremni za sljedeću utakmicu. Malo bolje je bilo u drugom poluvremenu, imali smo neke šanse. Zmijavci su dobra momčad. Tek su počeli trenirat, kredit i njima. Utakmica je to koju smo trebali odigrati da znamo što trebamo raditi dalje', rekao je trener Hajduka Boro Primorac, a prenosi Slobodna Dalmacija.

• +4
Hajduk - Gorica, 16. kolo HT Prve lige Izvor: Pixsell / Autor: Miroslav Lelas/PIXSELL

Hajduk u petak otvara drugi dio HT Prve lige na Šubićevcu kod Šibenika. U vatru bi mogli mladi igrači...

'Da. Bit će i nekih osvježenja, ipak moramo vjerovati našoj mladosti. Pokazali su to i danas Ljubičić, Brnić, Čuić...'