Varaždin je hrabro krenuo u utakmicu i dobro su igrali ali kvaliteta Livaje radi razliku. Napadač Bijelih je zabio u 29. i 45 . minuti za veliko vodstvo gostiju. U nastavku su domaćini stvarali prilike ali falila je realizacija i Bijeli su došli do nova tri boda prije velikog europskog ispita

VARAŽDIN: Zelenika - Stanić, Pellumbi, Ba, Urata - Postonjski, Elezi - Peco, Teklić, Herrera - Brodić

HAJDUK: Sentić - Lovrencsics, Borevković, Simić, Melnjak - Atanasov, Grgić - Sahiti, Krovinović, Biuk - Livaja

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +13
Varaždin - Hajduk, 3. kolo SuperSport HNL, 2022/23. Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Utakmica će se još igrati ćetiri minute

• 88’

Livaja je zaradio žuti karton

• 81’

Sjajan udarac Teklića, lopta je prohujala pored vratnice

• 72’

Krovinović je pucao, ali lopta je otišla daleko preko gola

• 69’

69' Nove promjene kod Varaždina, Brekalo je ušao umjesto Urate, Belcar umjesto Elezija, a Šego umjesto Brodića

• 64’

Mikanović je ušao umjesto Lovrencsicsa

• 62’

Pellumbi je napraio prekršaj i dobio je žuti karton

• 57’

Prvu promjenu na utakmicu napravio je Varaždin, Posavec je ušao umjesto Pe

• 54’

Brodić je pucao s ruba šesnaesterca, ali Sentić je odlično reagirao i obranio je udarac