PRVA HNL, 15. KOLO

Hajduk dobio Lokomotivu u Maksimiru

13.11.2010 u 13:55

Danas je na rasporedu 15. kolo Prve HNL, a već u 14 sati na teren će izaći Lokomotiva i Hajduk, te Istra i Cibalia.

Utakmice 15. kola Prve HNL igrat će se u tri termina. Najraniji je onaj u 14 sati kada su na rasporedu dvije utakmice. U Zagrebu se sastaju Lokomotiva i Hajduk, dok će u Puli snage odmjeriti Istra i Cibalija. Tekstualni prijenos pratite na tportalu.

Lokomotiva – Hajduk 0:1

87' kakva prilika za Lokomotivu. Sesar je opalio iz daljine i pogodio stativu. Na odbijenu loptu natrčao je Pivarić koji iz blizine ne uspjeva pogoditi praktički prazan gol.
50' nema većih uzbuđenja. Hajduk rutinirano drži svoje vodstvo
47' dobra prilika za Lokomotivu. Bule je ubacio do Komorskog koji loše puca
46' krenulo je drugih 45 minuta
45' kraj je prvog poluvremena
30' iako su u zaostatku, Lokosi i dalje pokušavaju ne sve načine probiti obranu Hajduka, ali im ne uspjeva
23' nakon ubačaja Ibričića, najbolje se snašao Oremuš koji dovodi Hajduk u vodstvo
23' Gool za Hajduk, strijelac Oremuš

20' Lokoksi su se trgnuli i zadnjih par minuta više napadaju. Tako su preko Sopića imali priliku, ali njegov udarac glavom prolazi malo pored gola
8' slobodan udarac za Lokose, ali ništa od svega
7' Hajduk se nametnuo od samog početka, imaju više loptu u nogama, ali bez konkretnije prigode
1' započela je utakmica u Maksimiru.

Istra - Cibalia 1:0

90' završila je utakmica u Puli
64' dva puta je golman gostiju obranio udarce Istre, a onda je Linić potegao sa 20-tak metara i doveo Istru u vodstvo
64' Gool za Istru
47' Stranatić je pucao, ali nogometaš Istre ne uspjeva pronaći put do mreže Cibalije
45' bez nekih prihoda odigrali su prvo poluvrijeme nogometaši Istre i Cibalije.
1. započela je utakmica u Puli. Podsjetimo, prije par dana isti suparnici su igrali, a Cibalija je pobijedila 3:2 u Kupu.