SJAJNI VEDRAN ZRNIĆ

Gummersbach do Kupa kupova na krilima Hrvata

21.05.2011 u 08:51

Rukometaši njemačkog Gummersbacha pobjednici su Kupa pobjednika kupova nakon što su u uzvratnom susretu finala u Lanxess Areni u Kölnu odigrali 26:26 protiv francuskog Tremblaya i tako sačuvali dva pogotka viška iz prve utakmice

Gummersbach je u Francuskoj slavio 30:28, međutim Tremblay je u prvom poluvremenu nadoknadio zaostatak i na odmor otišao sa pet golova viška (15:10). Ipak u nastavku utakmice igrači njemačkog sastava se bude i na koncu su uspjeli izboriti remi.

Najbolji igrač u redovima Gummersbacha bio je hrvatski reprezentativac Vedran Zrnić sa sedam postignutih golova, koliko je zabio i Adrian Pfahl, no on je dva gola postigao iz sedmeraca. Drago Vuković je zabio tri, a Igor Anić jedan gol. Na vratima je branio naš Vjenceslav Somić sakupivši šest obrana.

U redovima francuskog sastava najbolji su bili Romain Guillard sa devet, te Sebastien Ostertag sa četiri gola.