HRVATSKA SKUPINA

Grčka dobila Izrael, remi Latvije i Gruzije

12.10.2010 u 23:15

U susretu skupine F kvalifikacija za EURO 2012., u kojoj se natječe i reprezentacija Hrvatske, Grčka je u Pireju svladala Izrael sa 2:1 (1:0), dok su Latvija i Gruzija remizirale odigravši 1:1

Grčka je povela golom Salpingidisa u 22. minuti, na 1-1 izjednačio je autogolom Spyropoulos u 59., da bi tri boda Grčkoj osigurao Karagounis pogotkom iz 11-erca u 63. minuti.

Ovom pobjedom Grčka je preuzela vodstvo na ljestvici s osam bodova iz četiri utakmice ispred Hrvatske koja ima sedam bodova iz tri dvoboja, dok je Izrael u četiri utakmice osvojio četiri boda.

GRČKA: Sifakis, Spyropoulos, Samaras (Mitroglou, 81), Papadopoulos, Karagounis, Vyntra, Salpingidis (Maniatis, 87), Kafes, Ninis (Fetfatzidis, 15), Papastathopoulos, Katsouranis

IZRAEL: Aouate, Bondarv, Gershon, Natcho (Vermouth, 63), A. Cohen, Colautti (Barda, 75), Shechter, Keinan, Refaelov, T. Cohen (E. Cohen, 69), Golasa

U susretu iste skupine Latvija i Gruzija su u Rigi igrale 1:1 (0:0).

Poveli su gosti pogotkom Davida Siradzea u 74. minuti, a izjednačio je Aleksandrs Cauna u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Gruzija iz četiri odigrane utakmice ima šest osvojenih bodova, dok je Latvija iz također četiri utakmice osvojila četiri boda.

LATVIJA: Vanins, Klava, Astafjevs, Laizans (Grebis, 82), Ivanovs, Cauna, Rubins, Gorkas, Zirnis, Rudnevs, Žigajevs (Pereplotkins, 86)

GRUZIJA: Revišvili, Lobžanidze, Asatiani, Kaladze, Amisulašvili, Daušvili, Ananidze (Salukvadze, 79), Kvirkvelia (Gogua, 69), Jašvili (Koškadze, 88), Kobiašvili, Siradze