PROBLEMI U BRLOGU

Graz preokretom do pobjede u Ledenoj

23.02.2010 u 22:09

Hokejaši Medveščaka ubilježili su i drugi poraz u doigravanju EBEL lige. Nakon što su u Grazu izgubili 1:2, 'medvjedi' su večeras u Ledenoj dvorani Doma sportova izgubili od Graza 99ersa 3:6 (2:1, 0:1, 1:4) i u seriji na četiri pobjede gube 0:2

Medveščak, je baš kao i u Grazu odlično otvorio utakmicu. No, nažalost ponovo je izgubio. Golovima Mike Ouellettea (15:31) i Alana Letanga (17:25) poveo je 2:0, no u zadnjoj minuti prve dionice gosti su smanjili, a strijelac je bio Warren Norris (19:13). U drugoj trećini Graz je izjednačio golom Jeana Philippea Paraa (31:33).

Potpuni slom Medveščaka dogodio se u zadnjoj dionici. Graz je zabio tri gola u nizu (Paraa, Greg Day, Norris) i došao do velike prednosti. Šest minuta prije kraja utakmice Kenneth Macaulay je vratio Medveščaku nadu, no sve dvojbe je otklonio Harry Lange.

Večeras su igrane i ostale utakmice prvog kruga doigravanja. Villach je u produžetku pobijedio Black Wings Linz 4:3 (1:1, 0:2, 2:0, 1:0) i izjednačio rezultat na 1:1 u pobjedama. Rezultat je poravnat i u srazu KAC Klagenfurta i Red Bull Salzburga. Red Bull je u Klagenfurtu slavio 3:1 (1:0, 0:1, 2:0) i izjednačio na 1:1 u pobjedama. Vienna Capitalsi su u Mađarskoj pobijedili Albu Volan nakon produžetka 3:2 (1:1, 1:0, 0:1, 1:0) i izjednačili na 1:1.

Treće utakmice na rasporedu su u četvrtak, 25. veljače, a Medveščak gostuje u Grazu.