serie a

Golijada u gustoj magli; Sassuolo i Torino podijelili bodove u utakmici s čak šest golova

23.10.2020 u 22:59

Nogometaši Sassuola i Torina odigrali su u Reggio Emiliji prvu utakmicu 5. kola talijanske Serie A, a konačan rezultat je bio 3:3

U maglovitim uvjetima, gotovo na granici regularnosti, Torino je poveo golom Linettyja u 33. minuti. Đuričić je izjednačio za domaćine u 71. minuti, da bi Torinezi preko Belottija (77) i Lukića (79) došli do dva gola prednosti.

Sassuolo je ipak osvojio bod koji su mu svojim golovima u samoj završnici osigurali Chiriches (84) i Caputo (85).

Momčad iz Reggio Emilije je s 11 bodova iz pet utakmica na drugom mjestu ljestvice Serie A, a za vodećim Milanom zaostaje jedan bod, uz utakmicu više. Torino je osvojio prvi bod u novoj sezoni i privremeno se maknuo sa začelja zahvaljujući boljoj gol-razlici od Crotonea.