SPURSI SLAVILI 3:2

Gol kakav se rijetko viđa; lukavi Harry Kane zabio Juventusu s centra u zadnjim sekundama!

21.07.2019 u 19:24

Zaista nevjerojatan i rijetko viđen gol zabio je Harry Kane na prijateljskoj utakmici Juventusa i Tottenhama

Uoči početka sezone vodeći europski klubovi polako love formu pa su tako u prijateljskoj utakmici Champions Cupa zaigrali Juventus i Tottenham.

Tottenham je poveo u 30. minuti golom Erika Lamale, no Juve je okrenuo rezultat preko Gonzala Higuaina (56) i Cristiana Ronalda (60). Izjednačio je Lucas Moura u 65. minuti.

Na koncu je Tottenham slavio 3:2 i to nevjerojatnim golom s centra igrališta koji je u sudačkoj nadoknadi, u 93. minuti, za pobjedu zabio lukavi Harry Kane. Znao je Kane kako se igraju zadnje sekunde utakmice pa je, nakon što je ukrao loptu, potegnuo. Očito je primjetio kako je golman Juventusa Wojciech Szczesny preduboko izašao iz svog prostora. Zaista majstorski!

'Bio je to jedan od najljepših golova u mojoj karijeri. Vidio sam da je golman izašao iz svog prostora i odlučio sam pokušati pucati po golu', kazao je Kane.

Tako je Juventus upisao poraz u prvom nastupu pod vodstvom novog trenera Maurizija Sarrija.

Ovaj gol, kakav se rijetko viđa, pogledajte OVDJE.