REAL OPET U IGRI

Gijon zaustavio Barcu i njezin čudesni niz

12.02.2011 u 23:44

Nogometaši Sporting Gijona i Barcelone odigrali su 1:1 u susretu 23. kola Primere, a Barci je to tek drugi neodlučeni rezultat u dosadašnjem dijelu prvenstva

Sporting je do iznenađenja došao pogotkom David Barrala (16), a zvijezde Barcelone su izjednačile tek u 80. minuti pogotkom Davida Ville koji je lobao 'zalutalog' vratara domaćina. Zadnjih pet minuta dvoboja za domaćine igrao je i Mate Bilić.

Tako je okončana serija od 16 uzastopnih pobjeda Guardioline momčadi u Primeri, a remi u Gijonu posebno će razveseliti Realov tabor koji se sada vratio u ozbiljnije kombinacije za borbu za naslov prvak.