potopljeni 'bili' brod

[FOTO/VIDEO] Utučeni trener Hajduka nakon potopa 4:1 u derbiju na Maksimiru nije skrivao razočaranje: Ovo je vrlo bolan poraz...

13.08.2022 u 23:42

Dinamo je u derbiju 5. kola SuperSport HNL-a na Maksimiru pobijedio Hajduk 4:1. Trener Hajduka Valdas Dambrauskas je nakon utakmice pokušao pronaći razloge poraza i velikog pada u igri njegove momčadi u drugom poluvremenu utakmice

'Ovo je teško za progutati', rekao je odmah nakon utakmice vidno razočarani trener Hajduka Valdas Dambrauskas te nastavio u istom tonu:

'Vrlo bolan poraz. Iznevjerili smo naše navijače s ovakvom igrom i rezultatom. Nismo se mogli nametnuti, nije toliko važan sustav igre. Mislim da smo čak bolje igrali u drugom poluvremenu, ali jedna pogreška nas je skupo koštala, primili smo dva gola u tri minute. Razočaran sam s tih 4:1, previsoko je, ne smijemo to dopustiti.'

• +41
Dinamo - Hajduk, 5. kolo SuperSpot HNL-a, 2022/23. Izvor: Cropix / Autor: Marko Todorov

Pa gdje je 'puklo'?

'Nije ovo bila igra na našoj razini. Problem nije bio u sustavu, Dinamo je bio bolji. Imali smo prednost u prvom dijelu, a onda jedna pogreška... Mi smo Hajduk, nije isto izgubiti 3:1 i 4:1, riskirali smo, imali šanse za povratak, no nažalost bili smo kažnjeni. Rezultat nije realan', razmišlja Dambrauskas i nastavlja:

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport

'Ne možemo ovako gubiti, no tek je početak sezone. Ovo je bila naša treća utakmica, nije tragedija, ali nije ni lijepo izgubiti od velikog rivala na ovakav način. Trebamo se oporaviti, čeka nas brzo sljedeća utakmica', zaključio je trener Hajduka Valdas Dambrauskas nakon 4:1 potopa na Maksimiru.

>> Nova sezona SuperSport Hrvatske nogometne lige i sav hrvatski nogomet gledaju se ekskluzivno na MAXSport 1 i MAXSport 2 kanalu na MAXtv-u. Više informacija OVDJE.