UVJERLJIVI DOMAĆIN

[FOTO] Petarda Rennesa iako je igrao s igračem manje; Lovro Majer dobio priliku do 64. minute

24.04.2022 u 15:32

Nogometaši Rennesa uvjerljivom su izvedbom upisali pobjedu u prvom nedjeljnom ogledu 34. kola francuske Ligue 1. Pobijedili su Lorient na domaćem terenu s 5:0

Pet različitih strijelaca punilo je gostujuću mrežu pa su tako u prvom poluvremenu strijelci bili Bourigeaud (17. minuta) i Terrier (19.), dok su u nastavku golove dali Traore (47.), Tait (79.) i Laborde (93.).

Rennesu nije zasmetalo ni to što je imao igrača manje od 58. minute kada je Aguerd zaradio crveni karton.

Hrvatski reprezentativac Lovro Majer bio je u udarnoj momčadi Rennesa te je zamijenjen u 64. minuti.

Rennes je trenutačno treći na ljestvici s 59 bodova. Isti broj bodova ima četvrti Monaco, dok tom dvojcu drugoplasirani Marseille bježi za tri boda. Lorient je ostao na 15. mjestu.

• +3
Rennes - Lorient, Ligue 1, 2021/22. Izvor: Profimedia / Autor: Damien Meyer / AFP / Profimedia