španjolska liga

[FOTO] Nema Luke Modrića, nema ni pobjede; Real Madrid na Santiago Bernabeu s Osasunom odigrao bez golova

27.10.2021 u 23:58

Real Madrid je, bez našeg Luke Modrića u momčadi, odigrao samo 0:0 protiv Osasune na svom Santiago Bernabeu u 11. kolu Primere

Prvu veliku priliku imao je napadač Reala Vinicius u 30. minuti, a u 44. minuti opasan šut Camavinge odlazi preko gola.

Najveću šansu za goste propustio je Moncayola, koji je u 50. minuti pogodio vratnicu, a Benzema je u 62. minuti zatresao gredu.

U zapisniku utakmice nije bilo Hrvata Luke Modrića i Ante Budimira.

• +5
Real Madrid - Osasuna, španjolska liga, 27.10.2021. Izvor: EPA / Autor: JUANJO MARTIN

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić nije ozlijeđen nego ga je trener Carlo Ancelotti u posljednji trenutak izostavio s popisa za utakmicu s Osasunom kako bi ga odmorio.

Budimir također nije bio u sastavu Osasune jer se oporavlja od ozljede.

Betis se vinuo jako visoko zahvaljujući domaćoj pobjedi nad Valencijom 4:1 i u samom je vrhu prvenstvene ljestvice.

Real, Sevilla, Betis i Real Sociedad vode s 21 bodom, a Osasuna je šesta s 19 bodova.