serie A

[FOTO] Lazio demolirao aktualnog prvaka; nemoćni Milan je na Olimpicu primio čak četiri gola

24.01.2023 u 23:40

U posljendjoj utakmici 19. kola talijanskog nogometnog prvenstva Lazio je u Rimu na svom Olimpicu deklasirao branitelja naslova Milan 4:0

Mrežu gostiju 'načeo' je Milinković-Savić već u 4. minuti, na 2:0 uz dosta sreće povisio je Zaccagni u 38. minuti, da bi pobjedu u nastavku potvrdili Luis Alberto iz kaznenog udarca u 67. i Felipe Anderson u 75. minuti.

Toma Bašić igrao je za Lazio od 82. minute, dok je Ante Rebić za Milan ušao u igru u 79. minuti.

Ovo je treća utakmica bez pobjede za Milan (dva remija i poraz), dok je Lazio povezao dvije pobjede i remi.

• +7
Lazio - Milan, Serie A, 24.1.2023. Izvor: EPA / Autor: FEDERICO PROIETTI

Ovom pobjedom Lazio je skočio na treće mjesto s 37 bodova, koliko imaju i četvrti Inter te peta Roma, dok je Milan drugi s samo bodom više, osvojio ih je 38. Uvjerljivo vodeći je Napoli s 50 bodova.