VUKOVI SAVRŠENI

[FOTO] Drama u Zadru; Cibona slavila u velikom hrvatskom okršaju i ostala stopostotna u ABA ligi

U prvom susretu 3. kola košarkaške ABA lige, u hrvatskom derbiju, Cibona je u gostima pobijedila Zadar 68-67 i time i dalje ostala stopostotna na startu sezone

Utakmica je bila izjednačena i dramatična, a jedan od ključnih trenutaka ogleda je bila trica Prkačina za 66-61, minutu prije kraja. Nakon toga Cibona je koševima s linije slobodnih bacanja održala prednost i pobjedu do samoga kraja.

Zadar je u dva navrata imao prednost od devet poena, u nastavku je vodio 48-39, ali je vrlo brzo i prosuo taj plus.

Kod Cibone su Roko Prkačin i Nathan Reuvers ubacili po 12 poena, a Radovčić i Gegić po 11. Najbolji je u domaćem sastavu bio, pak, Uroš Luković koji je ubacio 16 poena, a imao je i sedam skokova. Carter je dodao 11 poena uz sedam skokova i četiri asistencije.

Cibona je upisala treću pobjedu u sezoni, dok Zadar za sada ima sva tri poraza.