bundesliga

[FOTO] Dani Olmo odigrao savršenu utakmicu, zabio je golčinu i dva puta asistirao u gostujućoj 6:1 pobjedi RB Leipziga

24.01.2023 u 21:45

Hrvatski nogometni reprezentativac Joško Gvardiol odigrao je čitav susret za Red Bull Leipzig koji je 6:1 uvjerljivom pobjedom na gostovanju kod posljednjeg Schalkea 04 u prvom susretu 17. kola njemačkog prvenstva privremeno stigao na drugo mjesto ljestvice

Dvoboj je riješen već u prvih 45 minuta nakon kojih je bilo 4:0 za Red Bull Leipzig uz dva gola Andrea Silve (7, 44) te jedan Henrichsa (15) i Wernera (45+2).

U nastavku je Kozuki (56) smanjio na 4:1, ali su u završnici Olmo (83) i Poulsen (89) zabijali za konačnih 6:1.

Istaknimo kako je Dani Olmo odigrao gotovo savršenu utakmicu, prvo je asistirao Henrichsu i Werneru, a onda je i sam zabio za 5:1. Gol možete pogledati OVDJE.

Hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol odigrao je svih 90 minuta za 'bikove' iz Leipziga.