NJEMAČKO PRVENSTVO

[FOTO] Andrej Kramarić zabio i pokrenuo preokret Hoffenheima; iz Leipziga stiže loša vijest za izbornika Zlatka Dalića i reprezentaciju

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić postigao je gol u domaćoj pobjedi Hoffenheima (3:1) nad Wolfsburgom

Gosti su poveli preko Bakua (25), a u sudačkoj nadoknadi prvog dijela Kramarić je udarcem glavom izjednačio. U nastavku je Hoffenheim pogocima Baumgartnera (74) i Kaderabeka (86) došao do potpunog preokreta i prvog poraza Wolfsburga.

Leipzig je kod kuće s čak 6:0 'isprašio' Herthu, a do 55. minute je za domaće igrao Joško Gvardiol, koji je teren napustio zbog ozljede.

Bayer Leverkusen je kod kuće svladao Mainz s 1:0 golom Wirtza, a pogodak Behrensa dva minuta prije kraja donio je pobjedu Union Berlinu protiv Arminie. Eintracht i Koeln su odigrali 1:1.

U zadnjem dvoboju 6. kola Bundeslige Borussia Mönchengladbach je na svom stadionu pobijedila Borussiju Dortmund s 1:0. Strijelac pobjedničkog gola bio je Zakaria u 37. minuti, a gosti su od 40. minute igrali bez isključenoga Dahouda.

Vodi Bayern sa 16 bodova ispred Wolsburga (13) i Bayera (13), te Borussie Dortmund (12).