bundesliga

[FOTO] Andrej Kramarić zabio dva gola, a čim je hrvatski reprezentativac raspoložen, Hoffenheim pobjeđuje

19.01.2021 u 22:53

Hrvatski nogometni reprezentativac, Andrej Kramarić, s dva je gola sudjelovao u pobjedi 3:0 svog Hoffenheima u gostima kod berlinske Herthe

Kramarić je postigao drugi i treći gol na utakmici u 68. i 88. minuti stigavši do brojke od deset golova ove sezone. Za goste je zabio i Sebastian Rudy u 33. minuti.

Hertha je u 12. minuti imala sjajnu priliku za vodstvo, no Krzysztof Piatek nije realizirao kazneni udarac. Pucao je u donji lijevi kut, ali je Oliver Baumann obranio njegov udarac.

Kramarić je igrao do 90. minute kada je zamijenjen.

Hoffeheim je tako prekinuo niz od tri utakmice (dva poraza i remi) u kojima nije osjetio slast pobjede.

U derbiju kola Bayer Leverkusen je pobijedio Borussiju Dortmund 2:1 ostvarivši prvu pobjedu u zadnjih pet kola.

Golove za 'apotekare' zabili su Moussa Diaby (14) i Florian Wirtz (80), dok je strijelac za goste bio Julian Brandt (67). Tin Jedvaj nije natupio za domaći sastav.

Wolfsburg je na gostovanju pobijedio Mainz sa 2:0, a strijelci su bili Bartozs Bialek (65) i Wout Weghorst (79). Josip Brekalo je za pobjednički sastav igrao do 60. minute.

Borussia M'gladbach je golom Nice Elvedija u 66. minuti slomila Werder sa 1:0.