nastavlja se mučenje

Falcao spasio Monaco od poraza, ali ispadanje iz lige još je moguće

01.05.2019 u 20:56

Nogometaši Monaca u zaostaloj utakmici 34. kola francuskog prvenstva jedva su izvukli bod u gostima kod Rennesa odigravši 2:2 te su tako ostali u opasnoj zoni na ljestvici...

Momčad koju je nakon otkaza Therryju Henryju preuzeo stari trener Leonardo Jardim proživljava očajnu sezonu i možete biti zadovoljna ako ostane među francuskim prvoligašima.

• +3
Liga prvaka: Atletico - Monaco Izvor: Profimedia / Autor: Guille Martinez/Cordon Press

Monaco se u jednom trenutku uspio odvojiti od najugroženijih s dna ljestvice, no novom serijom loših rezultata vratio se u opasnu zonu.

Ove srijede igrala je momčad iz Kneževine zaostalu utakmicu protiv osvajača francuskog Kupa. Rennes još uvijek vjerojatno slavi senzacionalnu pobjedu u finalu protiv PSG-a, ali svejedno je zabio golove već u 3. i 9. minuti, a dvostruki strijelac je bio Adrien Hunou.

Na sreću Monaca, u 69. i 75. minuti uzvratio je Radamel Falcao i tako spasio bod svojem klubu.

Danijel Subašić nije igrao zbog problema s aduktorom.

Na ljestvici Le Championnata Monaco drži 16. mjesto, s četiri boda više od Caena koji predvodi zonu ispadanja. Ima Jardimova momčad težak raspored u posljednja četiri kola pa i dalje ne može reći da je osigurala ostanak među prvoligašima...