KOPIRA MAORE

Fabregas čudnim plesom strašio golmana

16.04.2012 u 10:05

Nogometaši Barcelone uspjeli su ponovno zahvaljujući briljantnom Messiju slaviti na gostovanju kod Levantea 2:1 i tako nastaviti bitku s Realom za naslov prvaka. No priča utakmice je čudan ples Cesca Fabregasa kojim je plašio golmana Levantea

U 33. kolu španjolskog prvenstva Barcelona je gostovala kod petoplasirane momčadi prvenstva, Levantea. Iako su domaćini poveli golom Barkera u 23. minuti, Barca je golovima Messija u 64. pa u 72. minuti došla do nova tri boda.

Osim po nova tri boda koji ih drže u borbi za naslov prvaka, navijači Barcelone će upamtiti utakmicu protiv Levantea i po dosad neviđenom načinu ometanja golmana. Naime, dok se Messi pripremao izvesti slobodan udarac, Fabregas, koji se nalazio u živom zidu, plesom i gestikulacijom rukama pokušao je dekoncentrirati domaćeg vratara Munua. Možda je Cescu i uspjelo dekoncentrirati golmana Levantea, no to nije pomoglo, jer je Messi pucao pored gola.