GOSTI UZELI SVE

Evo što je sve izjavio trener Real Sociedada nakon trijumfa kod Rijeke; dotakao se i igre hrvatskog predstavnika

22.10.2020 u 22:33

Real Sociedad je preživio Rujevicu te je slavio 1:0 pogotkom u sudačkoj nadoknadi, a utakmicu je prokomentirao gostujući strateg Imanol Alguacil

Trener trenutačno vodeće momčadi španolskog prvenstva smatra da su njegovi igrači bili bolji od domaćina i da su zasluženo uzeli sva tri boda.

'Imali smo dosta prilika pa smo zabili u 93. minuti. Mislim da nije bitno kad je došao gol, najvažnije od svega je samo da smo zabili, jer smo bili bolji. Zaslužili smo pobjedu. Moji igrači su se jako trudili, puno toga smo dobroga napravili', rekao je Alguacil te dodao:

• +32
Rijeka - Real Sociedad Izvor: Pixsell / Autor: Nel Pavletic/PIXSELL

'Nisam podcijenio Rijeku i prije utakmice sam rekao da su dobra momčad, ali Real je danas bio boljih svih 90 minuta. Znali smo da je Rijeka jaka u tranziciji, da je sjajna u defanzivnom dijelu.'

I još nešto...

'Nije bilo lako, ali ipak smo stvorili puno prilika i ostvarili ono po što smo došli. Jako sam sretan kako smo igrali, a i Bautista je pokazao da je zaslužio mjesto koje je dobio.'