EMOTIVNI BRANIČ

Evo kako je Domagoj Vida objasnio posrtaj u Bakuu i koga mu je najviše žao

09.09.2019 u 20:47

U susretu petog kola E skupine kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2020. godine, hrvatska nogometna reprezentacija je u Bakuu odigrala 1:1 protiv Azerbajdžana i tako pokvarila dojam nakon sjajne predstave u Trnavi i pobjede protiv Slovačke. Razočaran s takvim raspletom bio je i branič naše nacionalne vrste Domagoj Vida

Podsjećamo, Hrvatska je povela golom Luke Modrića iz kaznenog udarca u 11. minuti, a izjednačio je Tamkin Kalilzade u 72. minuti.

'Krenuli smo odlično u utakmicu, zabili iz penala, imali dvije ili tri mrtve šanse. Nažalost nismo zabili. Mi smo lagano pali i kasnije nismo mogli napraviti nadmoć na terenu. Zaslužena podjela bodova, ali što je tu je, nećemo praviti drame od ovoga', rekao je Vida za Novu TV.

Hrvatski stoper dotakao se najvjernijih navijača koji su potegnuli do Bakua...

'Uvijek smo morali ići težim putem, tako će izgleda biti i ovoga puta. Žao nam je navijača, hvala im što su došli i bodrili nas, hvala i onima u Hrvatskoj. Idemo sad u svoje klubove, a onda imamo kući Mađarsku i pokušat ćemo se iskupiti u toj utakmici.'

• +20
Azerbajdžan - Hrvatska, kvalifikacije za Euro 2020. Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL

Vida smatra da su presudili promašaji na početku prvog dijela kada je Hrvatska sve mogla riješiti.

'Da smo zabili dva gola u prvom poluvremenu možda bi se ponovila Slovačka. To je nogomet, zato je tako zanimljiv. Poklonili smo im jedan bod, a mi smo izgubili dva.'

• +12
Hrvatski navijači uoči utakmice kod Azerbajdžana Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajac / CROPIX