JADNI VRATARI

Engleska nedoumica: Modrić, Nani ili Torres

20.09.2011 u 11:56

U Premiershipu je bio vikend fenomenalnih golova. Vratari su bili nemoćni, a ni engleski novinari nisu sigurni koji je bio najljepši

Engleske medije oduševila su tri pogotka. Jedan je djelo Luke Modrića koji je zabio u rašlje sa 20 metara u sedmoj minuti utakmice protiv Liverpoola te je tako otvorio put 'spursima' do uvjerljive pobjede 4:0.

Druga dva dolaze s iste utakmice, one Manchester Uniteda i Chelseaja. Engleze je prvo 'raspametio' Nani snažnim udarcem iz daljine u gornji desni kut Chelseajevog vratara (37. minuta). U 46. minuti poraz 'bluesa' ublažio je Fernando Torres. Španjolac je u 46. minuti izbjegao zaleđe i zatim majstorski piknuo loptu preko De Geae za 3:1.

Pogledajte još jednom sva tri gola i sami procijenite koji je bio najljepši prošlog vikenda na Otoku.