PROMAŠAJI I AUTOGOL

Eintracht darovao Werderu bod

09.04.2011 u 09:33

U prvom susretu 29. kola njemačkog nogometnog prvenstva Eintracht i Werder su u Frankfurtu odigrali bez pobjednika (1:1)

Werder je poveo nakon autogola Halila Altintopa u 58. minuti, a rezultat je izjednačio Fenin sedam minuta prije kraja utakmice.

Tragičar utakmice bio je napadač Eintrachta Theofanis Gekas koji je promašio tri 'zicera', točnije Tim Wiese je tri puta sjajno reagirao.

Gekas je sa 16 golova treći strijelac lige iza Maria Gomeza i Papisse Cissea koji su postigli po 19 golova, no grčki reprezentativac nije imao sreće.

Na ljestvici vodi Borussia Dortmund sa 65 bodova, na drugom mjestu je Bayer Leverkusen sa 58 bodova, a treći je Bayern sa 51 bodom. Werder se nalazi na 12. mjestu sa 34 boda, dok je Eintracht stepenicu niže sa 33 boda. Na začelju je Borussia Mönchengladbach sa 23 boda.