BIO JE POD DOJMOM

Eduardo: Ubuduće ću slaviti emotivnije

08.08.2010 u 10:22

Šahtar je u petom kolu ukrajinskog prvenstva pobijedio Sevastopol sa 5:0, a hrvatski reprezentativac Eduardo da Silva zabio je svoj prvijenac u dresu novog kluba

Eduardu je krenulo. Već u prvoj utakmici za Šahtar postigao je pogodak, a trener Lucescu dao mu je priliku u prvom poluvremenu. Eduardo je glavom poentirao za 2:0, nakon ubacivanja Jafsona s lijeve strane. Naravno, nakon utakmice Eduardo je bio vrlo tražen, a u razgovoru s novinarima pomogao mu je i kapetan momčadi Darijo Srna, koji je odigrao cijelu utakmicu.

'Bila je to moja prva utakmica za Šahtar. Novi stadion, novi navijači, sve mi je bilo novo. Bio sam malo nervozan, ali osjećao sam se prilično dobro. Osjećam umor, ali i zadovoljstvo time kako sam odigrao prvo poluvrijeme', izjavio je Eduardo, a prenosi službena stranica kluba

Imali ste nekoliko prilika za pogodak, a jednu od njih niste i realizirali. Svoj prvi gol za Šahtar proslavili ste dosta suzdržano?

'Nisam želio biti previše uzbuđen zbog prvog gola. No, to ne znači da mi nije drago zbog njega. Vrlo sam zahvalan svima u momčadi na pomoći i obećavam da ću drugi puta emotivnije proslaviti pogodak.'

Domaći su mu novinari sugerirali da nakon sljedećeg gola napravi neku ludoriju poput Douglasa Coste koji je pogodak proslavio saltom?