IL FENOMENO ZABIJA

Dva gola Ronalda u pobjedi Corinthiansa

17.07.2009 u 10:20

U 11 . kolu brazilskog nogometnog prvenstva Corinthians je sa 4:3 svladao Sport Recife, a dva pogotka za domaćina postigao je Ronaldo

Nekada najbolji nogometaš svijeta, Ronaldo u domovini proživljava svoju drugu mladost. Il Fenomeno je zabio dva gola u sedam minuta u prvom poluvremenu protiv gostiju iz Recifea.

'Ne sjećam se da sam to ikada ranije učinio. Događaju se neke nevjerojatne stvari', izjavio je Ronaldo.

Tako je učinak Ronalda sada 16 golova u 24 utakmice, nakon što se u ožujku vratio na nogometne terene poslije operacije koljena, kada mu je bio upitan i nastavak karijere.

Sport je poveo golom Fabiana u 11. minuti, Ronaldo je u 27. i 34. doveo domaćina u prednost, a Mark je u 43. zabio za 3:1. Nadu gostima je vratio Vandinho s dva gola u četiri minute (63, 67). U 78. minuti Sport je ostao s igračem manje, jer je Guto dobio drugi žuti karton, a Moradei je minutu kasnije pogodio za slavlje Corinthiansa.