ništa novog za portugalca

Drskost Josea Mourinha nema granica; pogledajte kako je provocirao u Torinu

08.11.2018 u 08:21

Manchester United spretno i sretno stigao je u srijedu do pobjede 2:1 nad Juventusom u Torinu. Naravno, portugalski trener na klupi 'vragova', Jose Mourinho, iskoristio je priliku i provokativnim 'osluškivanjem' stvorio nepotrebnu gužvu

U derbiju večeri nogometne Lige prvaka Manchester United je Torinu iznenađujuće pobijedio Juventus sa 2:1 postigavši dva gola u posljednjih pet minuta utakmice.

Juventusu je dominirao cijeli susret, vodio je 1:0 imao još niz sjajnih prilika, pri čemu je dva puta uzdrmao okvir gola, no pobjeda je pripala gostima. Juventusu je trebao bod kako bi i matematički osigurao prolaz, no 'Crveni vragovi' su šokirali 'Staru damu'.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a najbliže pogotku Juventus je bio u 36. minuti kada je Sami Khedira pogodio vratnicu na povratnu loptu Cristiana Ronalda. Vratnicu je pogodio i Dybala u 49. minuti.

• +4
Juventus - Manchester United Izvor: Pixsell / Autor: John Walton/Press Association/PIXSELL

Juventus je u 65. minuti napokon probio obranu 'Crvenih vragova', a pogodak je zabio Cristiano Ronaldo i to svom bivšem klubu. Bio je to njegov prvi pogodak za torinsku 'Staru damu' u Ligi prvaka.

Izjednačio je Juan Mata u 85. minuti iz slobodnog udarca, a gosti su šokirali Juve u 89. minuti kada je u gužvi Bonucci ugurao loptu u vlastitu mrežu. Mario Mandžukić je ušao u igru u sudačkoj nadoknadi, ali više nije bilo vremena za izjednačenje.

Po odlasku prema svlačionicama, Jose Mourinho 'načulio' je uši kako bi čuo što Juventusovi navijači misle o pobjedi Uniteda. A to nije bilo ništa drugo nego nepotrebna i ružna provokacija od strane portugalskog trenera, na kakve nas je - već naučio.

I onda se čudi što je na većini stadiona negativno prihvaćen.