Večeras se igraju posljednje utakmice 6. kola Lige prvaka po skupinama. Najdramatičnije je u skupini E gdje se za plasman u osminu finala bore Liverpool, moskovski Spartak i Sevilla, a napeto će biti i u skupinama F i G gdje svoju šansu traže Napoli, Šahtar, Porto i Red Bull Leipzig

LIVERPOOL: Karius - Gomez, Klavan, Lovren, Moreno - Can, Wijnaldum, Coutinho, Mane - Salah, Firmino

SPARTAK: Selikov - Eščenko, Tasci, Bocchetti, Džikja - Glušakov, Fernando - Zobnin, Luiz Adriano, Promes - Ze Luis

U skupini E tri kluba mogu proći dalje - Liverpool, Sevilla i Spartak. Moskovljani mogu dalje samo ako pobijede u gostima kod Liverpoola. 'Redsima' je dovoljan i bod. Sevilla pak mora pobijediti u Mariboru i sigurno ide u osminu finala.

U skupini F Manchester City je sigurno u osmini finala, a za drugo mjesto bore se Napoli i Spartak. Šahtaru je dovoljan i bod protiv Cityja, dok Napoli mora slaviti kod Feyenoorda i nadati se pobjedi Cityja kod Šahtara u gostima.

U skupini G Bešiktaš je sigurno prvi, a za drugo se mjesto bore Porto i RB Leipzig. Porto doma mora dobiti Monaco, a Leipzig na svom terenu mora biti bolji od Bešiktaša. No, ako će biti bodovno izjednačeni dalje ide Porto zbog boljeg međusobnog omjera.

U skupini H nema dileme, Real Madrid i Tottenham su u osmini finala LP-a, pitanje je samo tko će u Europsku ligu, Borussia (D) ili APOEL.

Liga prvaka, 6. kolo, 6.12. 2018. Izvor: Reuters / Autor: CARL RECINE
  • 95’

Završene su sve utakmice 6. kola Lige prvaka

• 90’

GOOOL! City je smanjio protiv Šahtara na 2:1. Iz penala je u 90. minuti zabio Sergio Aguero

• 90’

GOOOL! Kakav preokret u Rotterdamu! Feyenoord s igračem manje poveo je 2:1 protiv Napolija. Zabio je Jerry St. Juste

• 90’

GOOOL! Samo je tri minute trajala nada Red Bulla, u posljednjoj minuti utakmice za vodstvo Bešiktaša 2:1 zabija Talisca

• 88’

GOOL! Tiquinho zabija za 5:2 i uvjerljivu pobjedu Porta protiv Monaca

• 87’

GOOL! U samoj završnici Red Bull Leipzig vraća se u igru, za 1:1 s Bešiktašem zabija Keita

• 86’

GOOOL! Potop Spartaka u Liverpoolu se nastavlja, za 7:0 zabio je Salah

• 81’

GOOOL! Lucas Vazquez zabija za 3:2 vodstvo Reala protiv Borussije

• 78’

GOOOL! Falcao zabija za 4:2, no njegov će gol damo ublažiti ovaj težak poraz Monaca kod Porta