UZVRATNA UTAKMICA

Dinamova blamaža, Koper pobjedio 3:0

20.07.2010 u 20:00

Pred Dinamom je uzvratna utakmica drugog pretkola Lige prvaka protiv slovenskog prvaka Luke Koper. U Maksimiru 'modri' su deklasirali slovenskog predstavnika pobijedivši 5:1 tako da je uzvrat u Novoj Gorici praktički samo odrađivanje posla

Da i u Dinamu uzvrat u Sloveniji protiv tamošnjeg prvaka Kopra smatraju samo formalnošću, potvrđuje i činjenica da trener Zajec nije s momčadi u Novoj Gorici, već je u Tirani gdje je uživo gledao utakmicu između Dinama i Sheriffa.

Pobjeda od 5:1 iz prve utakmice Dinamu garantira lagodan uzvrat, no ne smiju se osramotiti. Tekstualni prijenos pratite na tportalu.

Luka Koper - Dinamo 3:0

KRAJ
90' - još tri minute sudačke nadoknade
87' - Dinamo opasno živi, samo gol ga dijeli od ispadanja iz Europe i praktički promašene sezone i prije nego je počela.
86' - Brulc glavom gađa sa desetak metara, no Butina spašava Dinamo!
81' - domaćini idu na sve ili ništa. Samo gol ih dijeli od senzacije i prolaska dalje, a igraju i s igračem više.
80' - Dinamo na utakmici nije kreirao niti jednu izgledniju priliku. Zaista poražavajuće za igrače Dinama.
77' - siguran iz jedanaesterca bio je Brulc
77' - gool za Koper

77' - Jelenič je pobjegao Bišćanu koji ga ruši s leđa, em jedanaesterac em je Bišćan dobio crveni karton!
77' - jedanaesterac za Koper!!!
75' - sada je Dodo pokušao zaprijetiti, ali kao i sve prilike Dinama dosad i ova je bila neopasna
70' - gužva u šesnaestercu Kopra, no ipak zaleđe Pedra Moralesa
67' - nevjerojatno loše igra Dinamo protiv Kopra
64' - Brulc lijepo iz okreta puca, ali malo iznad gola
60' - Dinamo i dalje bez ideje u igri, dok je Koper nakon dva postignuta gola sve poletniji
56' - izmjena u Dinamu, izašao je Ibanez a ušao je Mesarić
54' - opet je prekid bio koban za DInamo. Karič je ubacio iz kornera, a u gužvi se najbolje snašao Guberac i povećao vodstvo na 2:0.
54' - gool za Koper!
51' - pokušaj Dinama preko Dode, ali lopta odlazi preko gola
50' - Dinamo je agresivnije krenuo u nastavak utakmice što se odmah vidi po dominaciji na terenu
47' - Chago puca iz daljine, ali točno u golmana slovenskog prvaka
46' - krenulo je drugo poluvrijeme. Izmjena u Dinamu, umjesto Slepičke ušao je Morales
45+1' - kraj prvog poluvremena
45' - Sammir gura do Slepičke, koji je bio na nekih desetak metara iskosa, ali nije zahvatio loptu
43' - malo je nedostajalo da Koper da drugi gol. Marčeta se našao sam pred Butinom koji izvrsnim refleskom brani
40' - Slepička je probio stranu i na drugoj vratnici našao Etta koji iz blizine nije pogodio
37' - Dinamo igra dosta loše. Neprepoznatljivi u odnosu na utakmicu u Zagrebu
33' - napokon je i Dinamo zaprijetio. Sammir je vrlo dobro tukao s vrha šesnaesterca, ali je Hasič obranio
30' - Sammir s desne stranu ubacuje do Sivonjića koji ne uspjeva zahvatiti loptu
29' - vidljivo je da obrana Dinama dosta lako ispada iz igre i to je ono što može brinuti
28' - kombiniraju igrači Kopra u kaznenom prostoru Dinama, ali Kovačević ne uspjeva zahvatiti loptu, pa nije bilo ni prevelikih problema.
25' - sve više problema za obranu Dinama, nakon jednog ubačaja Butina je jedva uspio izbaciti loptu u korner
21' - nova neugodnost za Dinamo. Karič puca iz slobodnjaka, za malo pored gola
19' - malo kao da su se probudili domaći nogometaši, dok s druge strane 'modi' nikako ne uspjevaju konkretnije zaprijetiti Hasiču
13' - prvi žuti na utakmici je zaradio Jelenič
12' - kao i u Zagrebu, Koper je poveo protiv Dinama
11' - nakon kornera Handanagič glavom dovodi Koper u vodstvo11' - gool za Koper
10' - prvi korner za Koper
8' - vidi se da je Dinamo kvalitetniji protivnik. Imaju duže loptu u nogama i upravo 'modri' diktiraju tempo igre
5' - Chago si je lijepo kreirao priliku, pucao sa 20-tak metara, ali malo iznad gola Hasiča
4' - nema nikakvih uzbuđenja u Sloveniji. Igra se statično i lagano na sredini terena. Zasad baš nikakvih prilika i poluprilika nije bilo.
1' - započela je utakmica u Novoj Gorici