PREVIŠE POGREŠAKA

Dinamov poraz od poljskog doprvaka

02.07.2011 u 20:04

Nogometaši Dinama u pripremnoj su utakmici u Sloveniji izgubili od poljskog doprvaka Slaska iz Wroclawa 1:2

U susretu odigranom u Limbušu, mjestu desetak minuta vožnje udaljenom od Pohorja, 'modri' su odigrali jako loših prvih 45 minuta.

Gosti su poveli u 26. minuti. Dinamovci su neuspješno namještali zaleđe, pa je Dudek sam izbio ispred Kelave, te zabio za 1:0. Poljaci su vodstvo povećali u 40. minuti, nakon katastrofalne pogreške Ibaneza. Argentinac je išao driblati u šesnaestercu, izgubio je loptu, a Pietrasik zabio za 2:0.

Očekivano, trener Jurčić je u poluvremenu napravio neke izmjene, a za nepunih pet minuta pao je prvi gol Dinama! Nakon akcije Sammira i povratne lopte Sylvestra, Mateo Kovačić je lijevom nogom sa 16 metara smjestio loptu u sami kut.

U 63. minuti isključeni su Dinamov stoper Tonel, te igrač Slaska Diaz.

Do kraja su igrači hrvatskog prvaka imali izglednije prilike, ali ostalo je 1:2.

'Modri' su krenuli u sastavu: Kelava - Vrsaljko, Cufre, Tonel, Ibanez - Leko, Badelj, Alispahić, Sammir - Krstanović, Beqiraj.