PLAVI PROTIV SHERIFFA

Dinamo u Moldaviji sanja Ligu prvaka

28.07.2010 u 18:51

Dinamo su okružile negativne emocije, ali 'krvnu sliku' zagrebačka momčad može znatno popraviti dobrim izdanjem u moldavskom Tiraspolu u dvoboju trećeg pretkola Lige prvaka protiv domaćeg Sheriffa

KRAJ: 1:1

94' - Dodo krade loptu i puca s 20 metara, dobro ali previsoko
92' - Butina mirno brani dalekometan pokušaj Adamovića
91' - žuti i za Calella
90' - četiri minute nadoknade
89' - Dinamo je s igračem manje uspio amortizirati domaćine
85' - izlazi Sammir, mijenja ga Sivonjić
82' - nakon duela Doda i Brankovića grčki sudac ne svira penal za Dinamo
78' - Ibanez odlično ubacuje, ali Stojanov paradom izbacuje iz 16
74' - Butina ispod grede vadi nedovoljno jak udaraca glavom Volkova
71' - ulazi Dodo umjesto Badelja
70' - Branković dribla Badelja, griješi Chago, i puca, ali iz opasne situacije promašuje dalji kut
69' - Butina mirno hvata ubačaj glavom u prazan peterac
67' - u Sheriifu izlazi Diodhiou, ulazi Crnogorac Nikolić
64' -  Šimić ulazi umjesto Slepičke
63' - Ibanez se povlači u obranu
61' - Barbarić povlači odbjeglog protivnika i s pravom je isključen
57' - sve se odvija na sredini terena
54' - Barbarić sprečava kontru i dobiva žuti karton
52' - Ibanez opasno gađa iz slobodnjaka, ali domaćin brani snažan šut
50' - Butina 'žabicu' Adanovića s 30 metara izbacuje u korner
48' - dva udarca izvana  Sheriffa, jednako neopasna
46' - Chago puca iz daljine, bolje da nije

PRVO POLUVRIJEME: 1:1

45' - Dinamu više treba odmor
43' - na isteku prvog dijela nema većih uzbuđenja
39' - Stojanov izlazi na dugo izbacivanje i nokautira Barbarića, ali bez posljedica
37' - iz daljine neprecizno pokušava opasni Jimmy Franca
35' - dugi ubačaj na drugu stativu, Butina je krenuo ali lopta ga je preskočila. Lopta je vraćena u peterac gdje spšašava, ali nedovoljno žustro, Mesarić i Jerohin pogađa za izjednačenje
35' - Gol za Sheriff
28' - brza akcija i ubačaj Ibaneza koji je skoro rezultirao autogolom domaćina
27' - Dinamo je opasniji, ali Sheriff ima adute kojih se treba čuvati
24' - prekršaj na Ettou, Ibanez iz tankog kuta preko gola
22' - Badelj snažno gađa s 20 metara, blok usporava loptu i golman ju lako hvata
19' - greška domaće obrane, Vranješ 'daje povratnu' Sammiru koji gađa visoko iznad grede
17' - rak rana Dinamove igre se nastavlja, plavima je protivnički korner noćna mora
16' - novi problemi nakon kornera, Butina nigdje, lopta u visokom luku na njegovoj gredi
13' - Slepička zabija za 0:2, ali u primanju se poslužio rukom
11' - s tribina plave bodri 80-ak BBB-a
9' - Moldavci su evidentno opasni, bit će ovo težak dvoboj
6' - Moldavci uzvraćaju ubačajem s desne strane, ali šut s 12 metara odlazi preko grede
4' - Sammir je povukao, ušao u 16 i sa lijeve strane vanjskom pogodio od spojnice u gol. Fantastično
4' - Dinamooooooooooooooo vodi!
1' - Zajec je Mesarića poslao na lijevog beka, a Ibanez je dobio priliku na kril