Odigralo se odlično prvo poluvrijeme u Londonu. Dinamo je rano poveo preko Petkovića u 7. minuti, ali Chelsea nije dugo čekao na odgovor i preokrenuli su rezultat golovima Sterlinga (18') i Zakarije (30'). U nastavku Modri su pokazali karakter i u par situacija su zaprijetili moćnom domaćinu, ali to nije bio dovoljno za promjenu konačnog rezultata

CHELSEA: Mendy - Azpilicueta, Chalobah, Koulibaly, Chilwell - Zakaria, Jorginho, Mount - Sterling, Havertz, Aubameyang

DINAMO: Livaković - Ristovski, J. Šutalo, Perić - Moharrami, Mišić, Ademi, Ivanušec, Ljubičić - Petković, Oršić

• +17
Liga prvaka: Chelsea - Dinamo, 2.11.2022. Izvor: EPA / Autor: ANDY RAIN
  • Real Madrid - Celtic 5:0 (Modrić 11m, 6', Rodrygo, 21', Asensio, 51', V. Junior, 61', Valverde, 71')
  • Shakhtar - RB Leipzig 0:4 (Nkunku, 10', Silva, 50', Szoboszlai, 62', Olmo, 68')
  • AC Milan - RB Salzburg 4:0 (Giroud, 14', 57', Krunić, 46', Messias, 90')
  • FC Kopenhagen - Bor. Dortmund 1:1 (Hazard T., 23', Haraldsson, 41')
  • Juventus - PSG 1:2 (Mbappe, 13', Bonucci, 39', Mendes, 69')
  • M. Haifa - Benfica 1:6 (Ramos, 20', Chery 11m, 25', Musa, 59', Grimaldo, 69', Rafa Silva, 73', Araujo, 88', Joa Mario, 93')
  • Manchester City - Sevilla 3:1 (Mir, 30', Lewis, 52', Alvarez, 73', Mahrez, 83')
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade

• 89’

Moharrami je dobio žuti karton

• 83’

Kod Dinama ulazi Drmić umjesto Petkovića te Bulat umjesto Ademija

• 77’

Chelsea je opet preuzeo konce igra i Dinamo se grčevito brani

• 70’

Zakaria je legao na travnjak i neće moći nastaviti utakmicu, mijenja ga Loftus-Cheek

• 69’

Dinamo radi zamjenu, Emreli je ušao umjesto Ristvoskog

• 64’

Izlaze Havertz, Aubameyang i Koulibaly, a ulaze Gallagher, Broja i Thiago Silva

• 63’

Havertz je pucao iz dobre pozicije u šesnaestercu, ali Šutalo je odlično blokirao udarac

• 57’

Dobra akcija Dinama! Ljubičić je proigrao Oršića, koji je pucao s ruba šesnaesterca, ali lopta je otišlla pored gola